1. Konu altına saçma sapan yorum yazan kullanıcılar uyarılmaksızın bir daha üye olamayacak şekilde banlanırlar. Lütfen emeğe saygı gösterip konu altına alakalı mesajlar veya teşekkür mesajları yazalım.
 1. Alanturkce

  Alanturkce Yeni Üye FFOX Üyesi FFOX Üye

  1
  0
  1
  Merhaba arkadaşlar. Türkiye'nin ilk ve tek webmaster sosyal sitesi açıldı.
  WMSosyla.net Nedir?

  Wmsosyal.net kısaca Webmater Sosyal Ağıdır. Yani Türkiye’deki tüm webmasterların bir araya gelmesini sağlayan, Webmasterların sosya ve özgür bir ortamda paylaşım yapmalarını sağlayan ve webmasterların ticaret yapmasını sağlayan bir sosyal paylaşım sitesidir. Siteye kolayca üye olunabiliyor ve hemen paylaşımda bulunulabiliyor.

  [​IMG]

  wmsosyal.net ücretli mi?

  Hayır. Kesinlikle hiçbir ücret yok bu sitede. Ücretsiz bir şekilde sitenizi tanıtabilir, diğer webmasterları takip edebilir, sitenin sayfasını oluşturup kendi takipçi kitleni yaratabilir ve sitene ücretsiz ziyaretçi çekebilirsin. Tüm bunlar ücretsiz ve sadece bir üyelikle gerçekleşiyor.

  wmsosyal.net Webmaster Sosyal Ağı‘a nasıl üye olacağım?

  Çok basit. Hemen WMsosyal.net sitesiine giriş yapıyorsun. Önüne bir ekran geliyor. Burdan Kayıt sekmesine tıklıyorsun. Sitede kullanacağın kullanıcı adını, e pposta adresini ve şifreni girip kayıt ol diyorsun ve kaydın tamamlanıyor. Bu şamada sana bir onay maili gönderiliyor. Hemen mail adresine girip gelen e-postayı açıyorsun ve verilen linke tıklayıp Üyeliğini aktifleştiriyorsun. Hepsi bu kadar.

  Wmsosyal.net Webmaster Sosyal Ağı‘na Kimler Üye Olabilir?

  Wmsosyal.net her ne kadar Webmasterlara yönelik bir site olsa da herkes üye olabiliyor. ÖZellikle internette kendisine bir site açmak isteyen ya da herhangi biri üye olabilir. Üye olduktan sonra webmasterları takip edip, onların paylaşımlarını görebilir ve onlardan bilgi alabilirsin. Özellikle açılan grupları takip edip paylaşılan bilgilerden faydalanabilirsin.

  Wmsosyal.net Webmaster Sosyal Ağı‘nda Kaç Webmaster Var Şuan?

  Bu sorunun cevabı her dakika ve her saniye değişmektedir. Çünkü Wmsosyal.net Webmaster Sosyal Ağıaçılalı daha 2 ay bile olmamasına rağmen 18.04.2016 saat 10.30 itibariyle 400 üye sayısına ulaşmış bulunmaktadır ve bu sayı ger gün daha da artmaktadır. Birçok platformda tanıtılan siteye webmasterlar yoğun bir ilgi göstermişlerdir.

  Biz de AlanTürkçe olarak Wmsosyal.net Sitesini Destekliyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

  Bu arada AlanTürkçe‘nin WMsosyal Sayfasıda bulunmaktadır. Sayfamız için TIKLAYIN

  wmsosyal.net Webmaster Sosyal Ağı
   
  Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş