1. Konu altına saçma sapan yorum yazan kullanıcılar uyarılmaksızın bir daha üye olamayacak şekilde banlanırlar. Lütfen emeğe saygı gösterip konu altına alakalı mesajlar veya teşekkür mesajları yazalım.
 1. cratm

  cratm Ffox Lover

  2,054
  1,230
  177
  İlgi çeken paylaşımlarınızı tekrar paylaşın. Duyurularınızı ya da üzerinden zaman geçmiş ve beğenilmiş gönderilerinizi tekrar tekrar paylaşabilirsiniz.
  [​IMG]
  Dokümanlar ve infografikler paylaşın. Size ya da kurumunuza ait olmak zorunda değil. Özellikle infografikler son zamanlarda daha çok ilgi görmeye başladı. En azından Pinterest’te her gün bir infografik paylaşmaya çalışın.Visually sizin için iyi bir kaynak olabilir.
  Videolar paylaşın. Hep yazı, hep yazı olmaz. Uzunluğu iki dakikayıgeçmeyen videolar her zaman daha çok ilgi çekerler. Ürünleriniz için hazırladığınız kısa tanıtım videolarını ve internette bulduğunuz ilginizi çeken videoları paylaşın.
  Sevdiğiniz şarkıları paylaşın.

  Fizy, Grooveshark gibi müzik paylaşımsiteleri üzerinde barınan şarkıların linklerini paylaşabilirsiniz. İlla kurumunuzun intro müziği vs. olmak zorunda değil. Biraz rahat olun, Sosyal Medya’da kurumlar insanlara yakın oldukları kadar takip edilirler.

  Yeni kullanıcılara yardım edin. Sosyal Medya ile yeni tanışan kullanıcılarınsorunlarını çözmelerinde yardımcı olun. Hem kişisel hem kurumsalhesaplarda bu tavrınız takipçi sadakatini arttıracaktır.
  Profiller hakkında yorum yapın. Sosyal Medya’da gördüğünüz herhangi birkullanıcının profil fotoğrafına, kapak fotoğrafına ya da arkaplan resmineyorumlar yapın. Bu onları yakından incelediğiniz anlamına gelecektir. Takipçiler ilgilenilmeyi severler.
   
  • Beğeni Beğeni x 1
  Yüklüyor...
 2. sergio

  sergio Novelour Üyesi FFOX Üye

  68
  1
  8
  yytryrtyrty
   

Sayfayı Paylaş