1. Konu altına saçma sapan yorum yazan kullanıcılar uyarılmaksızın bir daha üye olamayacak şekilde banlanırlar. Lütfen emeğe saygı gösterip konu altına alakalı mesajlar veya teşekkür mesajları yazalım.
  1. konyabook

konyabook Novelour Üyesi FFOX Üye

102
    1
    18
    Sitede paylaşımlar gerçekten çok güzel ve phpfox için tek türkçe destek sitesi olarak burayı görüyorum..
    Yalnız bu paylaşımları yapan arkadaşlar sadece kısa şekilde paylaşımı yapıp örnek veriyorum;
    şu aaaa modulu şu işe yarıyor diyor link verilip o şekilde kalıyor..
    Bu paylaşımları biraz daha konuyu açarak yapsanız siteye giren acemi kullanıcılarda en azından öğrenmiş olur..
    Sitede Eğitim video 'larında her modul ve eklentinin görüntülü anlatımı olmadığı için ve phpfox modullerininde bazılarının gerçekten ince ayar gerektiğini paylaşım yapan arkadaşların bildigini sanıyorum.. bu sebepten dolayı her modul örnek modul kurulum şeklinde kurulmuyor..
    Konu acan arkadaslar paylasım yapan yetkili arkadaşlardan sadece ricam şu ki;
    Eklentiler ve Moduller kurulumunda paylaşımlarınızdan dolayı teşekkür ederim fakat bu paylaşımları biraz daha esnek hale getirerek detaylı şekilde anlatılırsa en azından siteye benim gibi acemi ve phpfox 'a yeni başlayan arkadaşlara dahada yardımcı olacaktır..
    Lütfen bu dediklerimi kimse yanlış anlamasın forumun hemen hemen her kategorisini gezdim ama parça parça detaylı anlatım yapılmış ve kalan çogu paylaşımlar sadece link ve resim atılmış bu kadar..
    her modul eklenti veya tema paylaşımlarında nasıl kurulur ve ne ayarlar gerektirilir lütfen detaylı şekilde anlatılsın inanın o zaman bu site gerçekten dahada kullanışlı hale gelir ve çoğu arkadaşlardan içlerinden gelerek teşekkür alırsınız..
    Bu sadece benim için bir öngörüş ve öneriydi inş bu yazımdan sonra sitemizde yetkili ve bilgili arkadaşlar paylaşımlarında biraz daha geniş anlatım yaparlarsa sevinirim..
    Teşekkürler

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş