1. Konu altına saçma sapan yorum yazan kullanıcılar uyarılmaksızın bir daha üye olamayacak şekilde banlanırlar. Lütfen emeğe saygı gösterip konu altına alakalı mesajlar veya teşekkür mesajları yazalım.
  1. Mesut Er

Mesut Er
    Staff Member

1,103
    632
    510
    PhpFox un son sürümleri 3.3.0 için hazırladığım %100 Türkçe dil paketi.
    Güle güle kullanın.

Görüntü:
    5ca220226532cc67b779a56fbc4b7ccd_400.png

Admin not: Phpfox 3.3.0 için yeniden düzenlenen %100 Türkçe dil paketi ffox.net adına MESUT ER tarafından hazırlanmıştır ve ilk defa TR forumları içerisinde ffox.net'de paylaşılmıştır. İlerleyen günlerde diğer sitelerde farklı isimlerde (ç)alıntı olarak görebilirsiniz :)

:

• Beğeni Beğeni x 63
    Last edited by a moderator: Eki 9, 2014
    Yüklüyor...
  2. cratm

cratm Ffox Lover

2,054
    1,234
    177
    ellerine sağlık hocam teşekkürler.

• Beğeni Beğeni x 1
  3. webstyle

webstyle Tecrübeli Üye FFOX Üye

89
    139
    33
    Ellerine sağlık hocam çevirin çok başarılı olmuş tebrik ederim.

4. sananemk

sananemk Yeni Üye FFOX Üye

7
    0
    1
    Eline sağlık hocam boşuna uğraşmışsın kurulumunu bizler ile paylaşmadıkdan sonra :) ne işe yarayacakki o?

5. Mesut Er

Mesut Er
    Staff Member

1,103
    632
    510
    Yaaaa sabır :) Boşuna uğraşmışsam sende kendine uğraş kardeşim.
    Kusura bakmada siteyi nasıl kurdun sen arkadaşım? Siteyi kurabilen dil paketini gözü kapalı atar içine, nasılmı? Burayı geçtik google amcaya yazsan "phpfox language package install" 1000 sonuç verir, Türkçe yazsan 500 sonuç verir burada araştırsan leb demeden leblebiyi anlarsın.
    Neyse bugün sinirlenmeyecem :D

• Beğeni Beğeni x 1
  6. popu1er

popu1er Tecrübeli Üye FFOX Üye

370
    54
    28
    Teşekkürler hocam emeğinize sağlık...

• Beğeni Beğeni x 1
  7. sananemk

7
    0
    1
    :) arayıp bulabilseydim eğer buraya yazma zahmetinde bulunmazdım :) siteyi video izleyerek kurdum ama dil paketi kurulumunu bulamadım admin panelinden denedım cok kurmayı ama yapamadım yardım edebilirmisin, o 1000 veya 500 sonuçlar sadece sende cıkıyor sanırım :D

8. cratm

cratm Ffox Lover

2,054
    1,234
    177
  9. sananemk

7
    0
    1
    kardeş :) verdiğin adresdeki sitelere ilk önce sen girip baktınmı ? :)) ilk başkatkine girince böyle bir sayfa yokdur diyor 2cisine girince başka bir konuya yönlendiriyor flatcast mıdır ne :)) gerisi saten fasa fiso

10. cratm

cratm Ffox Lover

2,054
    1,234
    177
    becerememişsin buyur google'da novelour linki http://novelour.com/konular/phpfox-yeni-dil-yükleme-kurulum.71/ hadi kolay gelsin sana.

11. sananemk

7
    0
    1
  12. cratm

cratm Ffox Lover

2,054
    1,234
    177
    upload içindeki tr dosyasının ismini TR yada T-R olarak değiştirip upload ederek dener misin

13. sananemk

7
    0
    1
    dil paketini yükledım default yaptım kullanıcı paneline döndüm halen ingilizce CCALNER ile cerezleri vb.. temizleyeyim dedim temizledim belki türkceye döner diye şimdi ise site bomboş gözüküyor sitenın içinde hiç birşey yokmuş gibi ama var :S nasıl bir iş anlamadım

14. Mesut Er

Mesut Er
    Staff Member

1,103
    632
    510
    Valla kardeş normalinde ben çok kibar adamımdır gel kardeşim üzülme hemen hallederiz derim ama sana demiycem bunu. Nedenini sanırım sen anlamışsındır.

• Beğeni Beğeni x 1
  15. Modern

Modern Yeni Üye FFOX Üye

29
    4
    3
    kardeş kusura bakma ama sen bence bırak bu işi :D

• Beğeni Beğeni x 2

Sayfayı Paylaş