1. Konu altına saçma sapan yorum yazan kullanıcılar uyarılmaksızın bir daha üye olamayacak şekilde banlanırlar. Lütfen emeğe saygı gösterip konu altına alakalı mesajlar veya teşekkür mesajları yazalım.
  1. cratm

cratm Ffox Lover

2,054
    1,230
    177
    Öncelikle bizden yardımlarını esirgemeyen tüm moderatör ve üye arkadaşlarımıza teşekkür ederek söze başlamak istiyorum.

2011 yılında:

O zamanlar phpfox 'un kemik sayılabilecek saglamlıktaki 2.7 versiyonunu novelour.com adlı websitemize kurduk. 10.000 kayıtlı üyeye ulaşmıştık 2011 in bitimine doğru. Sitemize üye olanlar Phpfox sistemine ait soruları soraya başladılar. Bizde sosyal ağ tasarımlı novelour.com 'u Türkiye 'nin ilk Phpfox Destek Sitesi yaptık. Yıl 2011. O zamanlar phpfoxturkey.com (şimdilerde phpfoxturkey.net) 'un admini xzxxhakanxzxx forumumuzda phpfox hakkında sorular sorup sistemi yeni yeni öğrenmeye başladı. Neden o siteden örnek verdim birazdan açıklayacağım.

2012 yılında:
    Phpfox 'un pek bilinmediği o yıllarda tişört baskı sitesi olarak novelour tekrar değişti. Yaklaşık 2-3 ay sonra yeniden phpfox destek olarak geri döndü. FFOX.NET 'in kemik kadrosu 2012 yılında oluştu. @Mesut Er ile beraber sitenin buralara gelmesini sağlamak için ilk adımları ciddi manada attık. Hala özel mesajlarımız durmaktadır. Arada girip eski günleri yad ediyorum :)

2013 yılında:
    Tahlihsiz sene! 15binden fazla üyemizi hosting firmasının azizliği yüzünden kaybettik. (hostevi.com) Yedeklerimizi düzenli alan firma son 1 haftanın yedekleri de dahil tüm yedeği kaybetmişti. Elimizde kendimize ait yedekler de 1 sene öncesine aitti yani 2012. yaklaşık 10bin üyemizi bu şekilde kaybettik. Yine tahlihsizlikler peşimizi bırakmadı. Üyelerin kayıtlı olduğu sql dosyasında sorun oluştu ve üye sayımızı sıfırladık. Fakat tüm dosyalarımız sağlıklı bir şekilde sitemizde kaldı.
    Bunun üstüne kendini İlk Phpfox Destek Sitesi zanneden Hakan kardeşimiz sitesinde bize atıp tuttu.

2014 yılında:
    Novelour.com adını webmastertek.com olarak ismini değiştirdi. Bu isim değişikliği o yıllarda birçok avantaj getirsede aklımızda hep kısa domain sahibi olmak vardı. İlerleyen senelerde bu isim de değişecekti...

ve günümüz...

Türkiye' de belkide tüm Avrupada; resmi Phpfox websitesi hariç eklenti,tema, dil dosyası zenginliği açısından en kapsamlı websitesi olma özelliğini taşıyoruz. 2011 yılından beri %99 'luk download verimliliğimiz var. Bu demek oluyor ki 2011 yılından beri her 10 download linkimizden 9'u çalışıyor. Sizlere hızlı hizmet verebilmek için çoğu dosya indirme linkimiz kendi serverlarımız üzerinden gerçekleştirilmektedir.

FFOX.NET olarak bilmenizi istediklerimiz:

• 2011 yılından beri kesintisiz hizmet vermekteyiz.
    • Türkiye'nin ilk Phpfox Destek Forumuyuz.
    • Türkiye 'de Phpfox ve diğer sosyal ağ scriptlerine ait en geniş tema,eklenti ve dil dosyalarını barındırıyoruz.
    • Phpfox scriptine ait en geniş tema,dil dosyası,eklenti bu forumdadır.
    • Sitemiz üzerindeki indirme linklerinin %99 'u aktif olarak çalışmaktadır.
    • Çoğu indirme dosyaları FFOX.NET Serverları içerisinde muhafaza edilmektedir.
    • Bu indirme dosyalarını x20 kat hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.
    • Her zaman yeniliklerden İLK haberdar olmak için aktif olarak araştırmalar yapmaktayız.
    • Çoğu sistemi diğerlerinden önce size sağlıklı bir şekilde sunmayı hedefliyoruz.
    • Yeri geldikçe bilmenizi istediklerimiz kısmına eklemeler devam edecektir.

Sonuç olarak 2011 yılından beri kahrımızı çeken moderatörlermiz başta olmak üzere siteye 4 senede çok katkı yapmış üyelerimize tekrar tekrar teşekkürü bir borç biliriz. Taklitler asillerini yüceltir. Biz gücümüzü siz üyelerimizden alıyoruz. Ömrümüz yettiğince sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz.

FFOX.NET YÖNETİMİ

Yüklüyor...
  2. Mesut Er

Mesut Er
    Staff Member

1,103
    632
    510
    Umarım insanların işine yaramıştır yaptıklarımız. Burada bunca zamandır gerçektende karşılıksız hizmet ve paylaşımlarda bulunduk, bulunulmakta. Arada bir, hay Allah sizden razı olsun diyen çıkarsa ne mutlu :)
    Adminimiz Cratm'a teşekkür ederim, onun sayesinde bu yazılımla ve birçok güzel arkadaşla tanışma fırsatım oldu.
    Eskisi gibi Forum ile yakından ilgilenemiyorum, şu anki hayat şartları ve kısıtlı zaman buna müsade etmiyor. Bu yüzden bana yazıpta cevap alamayan arkadaşlardan özürdiliyorum.
    ffox.net ile daha nice yıllara... :)

• Beğeni Beğeni x 1

Sayfayı Paylaş