1. Konu altına saçma sapan yorum yazan kullanıcılar uyarılmaksızın bir daha üye olamayacak şekilde banlanırlar. Lütfen emeğe saygı gösterip konu altına alakalı mesajlar veya teşekkür mesajları yazalım.
  1. hasanucar

hasanucar
    Staff Member

887
    278
    63
    Arkadaşlar amasyafan.com'a ait olan temayı ben kendim aylarca uğraşarak yaptım.. ilk yaptığım temayıda güncelleyerek en sonki halini almış oldu. Bu temada gecelerin günlerin ayların emeği var ve bu yüzdende birçok kendine has özellikleri var..
    Özelliklerini aşağıda belirteceğim ama öncelikle şunu belirtmek istiyorum; temayı çalan, kopyalayan, herhangi bir kısmını çalan, kodunu çalan olur ben görmem bilmem ama bunu yapan bilsinki hakkım haramdır ve diğer tarafta elbet karşı karşıya geliriz.. ben bilmem ama Allah'ım bilir.. elinizi vicdanınıza koyun ve ona göre hareket edin.. ben bu forumda sonuna kadar destek veriyorum vermeyede devam edeceğim ama emek harcanmış bu temayı satıyorum.. Alan arkadaşlar var gayet memnunlar..
    Her türlü desteği sağlıyorum. Arızaladığında bakıyorum, kurulumunu yapıyorum.. Yani muhattabınız bizzat benim adresimde belli..
    Gelelim özelliklerine::
    -
    Otomatik kapak fotoğrafı özelliği ekledim;
    (kapak fotosu eklemeyenlerde benim belirlediğim bir resim görünüyor.{resim isteğe göre değiştirilebilir}
    eklendiğinde ise alan otomatik büyüyor ve ajax ile resim yenileniyor)
    -Girişteki resim slaytını entegre ettim
    -Girişe karışık rastgele online sahte sayaç entegre ettim (isteğe göre aktif edliyor bende şuan pasif)
    -Feed'de paylaşım alanına yeni ifadeler bölümü ekledim (smile eklemek için buton)
    -Title başlığını misafirlere başka giriş yapanlara başka görünür hale getirdim
    -Footer'ı misafirlere başka giriş yapanlara başka görünür hale getirdim
    -Site menülerini tamamen değiştirdim
    -Yetmedi kendim ajax menü ekledim
    -Header'deki bildirim iconları ile oynadım
    -Feed paylaşımlarına baloncuklar yerleştirdim
    -Yine feed'de "beğen-paylaş-yorum yap" linklerine iconlar ekledim
    -Başlık alanlarına iconlar ekledim
    -Profil bilgisi alanını güncelledim
    -İlanlardaki kimsenin farketmediği en büyük sorunu; "input" sorununu giderdim
    -Profil resmini kapağın üzerine çıkarttım ve efekt verdim
    -Profil resminin üzerine gelince resmi değiştir yazısının yerine icon ekledim
    -Link geçişlerine efekt ekledim
    -Butonlara efekt ekledim
    -Girişte headerdeki login alanını kaldırdım ama isteğe göre aktif edebilirim
    -Kayıt formunun üzerine ikinci bir giriş (login) alanı ekledim
    -Temada kasmalar yapan kodlar kullanmadım serii çalışmasını sağladım

daha sayamadığım aklıma gelmeyen bir sürü yerler var aylarca sürdü bu temayı yapması ve kendim kurup tertemiz teslim ediyorum.. Siten henüz kurulu değilse sitenide kuruyorum. Güncelleme yapılacaksa onuda yapıp veriyorum..

Gelelim bedeline arkadaşlar; temayı pazarlıksız 250TL'ye satıyorum.. Yabancı bir siteden aldığınız 100 dolarlık temada sorun olduğunda yardım edecek birini bulamazsınız ama bana ulaşabilirsiniz..

Adres: http://www.amasyafan.com
    (demo olarak hesap açıp saçma sapan şeyler paylaşmamanızı rica ediyorum arkadaşlar çünkü site adından da anlaşılacağı gibi demo sitesi değil)

• Beğeni Beğeni x 1
    Yüklüyor...
  2. siyahiksir

siyahiksir Novelour Üyesi FFOX Üye

73
    2
    8
    Usta herşeyi iyi güzelde üye oldukdan sonra yönlendirdiği sayfalar açılmıyor

3. hasanucar

hasanucar
    Staff Member

887
    278
    63
    şuanda twitfox teması kurulu kendi yaptığım temayı emayı tekrar faliyete geçireceğim

4. hasanucar

hasanucar
    Staff Member

887
    278
    63
    bu arada hangi sayfalar açılmıyor anlamadım açılmayan bişey göremiyorum ben

5. şamil

şamil Novelour Üyesi FFOX Üye

153
    1
    18
    inan son kuruşuna kadar hak ediyorsun eline sağlık almak isterim

6. hasanucar

hasanucar
    Staff Member

887
    278
    63
    Allah razı olsun kardeşim..
    Duyuyorumki temayı kopyalayanlar olmuş. olsun. ama hakkımda haram olsun.. hırsızlık yapmak ve ben yaptım gibi kandırıp satmak nasıl bişey ben bilmiyorum ama Allah güldürmesinde yedirmesinde..
    benim haricimde bu temayı temin edip alan arkadaşlarda aynı şekilde, emeğe saygısızlık yapana çanak tutuyorsunuz..
    Ayrıca benim verdiğim desteği başka kimse vermez. bu temanın neyi nerde en iyi ben biliyorum..
    Bu hırsızlığa başka diyecek laf gerçekten bulamıyorum Allah'a emanet olun..

7. muzaffer72

muzaffer72 Novelour Üyesi FFOX Üye

94
    0
    6
    Kardesim yanlis anlama bisey. Teman iyi guzel orda bi skinti yok ama madem bu kadar emege onem veriyorsun. sormak istiyorum sen bu temayi editlerken kullandigin tema orjinal satin aldin mi yoksa aktivasyonu kirilmis tema mi kullandin. diyelim ki satin almissin temayi kac kisilik satin aldin ki baskalarinin emegine biraz zahmet katarak kendininmis gibi satiyorsun. eger emek hirsizliginda ciddiysen bunlarda emek hirsizligi degil mi kardesim. acikcasi bana samimi gelmedi. Umarim beni yanlis anlamazsin vesselam.

8. hasanucar

hasanucar
    Staff Member

887
    278
    63
    default tema üzerinde çıkan teması ve tema değil sitenin ana dosyaları null hale getirilmiş.. yani null hale getirilmemiş bir sitenin default temasını yüklersen yine çalışır.. ayrıca default tema hiç kullanışlı bir tema değil ve şuan o kadar değiştirilmiş ve ÖZELLİKLER KATILMIŞ ki default tema ile alakası kalmamış.. yorumuna saygım sonsuz ve bu senin düşüncen..
    bu senin dediğin şöyle bişey:
    siteyi kur ama default teması üzerinde değişiklik yapma ! yaparsanda satma ! dağıtacaksan ücretsiz dağıt ! v.s gibi sanırım..
    beni mazur gör kardeşim ama ben sadece renkleriyle oynamadım bir sürü özellik kattım..

• Beğeni Beğeni x 1
  9. Mesut Er

Mesut Er
    Staff Member

1,103
    632
    510
    Ben şahidim Hasan kardeşim gece gündüz demeden uğraştı araştırdı yaptı. Ortada bir emek olduğu zaten gözlede görülüyor.

10. hasanucar

hasanucar
    Staff Member

887
    278
    63
    teşekkür ederim abi ben hiç bir temada olmayan şeyleri yapmakla uğraştım ve başardığıma inanıyorum ama bazı haysiyetsizler çalıp kopyalayıp satıyormuş ne diyim

11. şamil

şamil Novelour Üyesi FFOX Üye

153
    1
    18
    hasan kardeşim ben almıştım fakat siteyile fazla uraşamadıımdan kaandı giti yeniden temayı yolarsan minettar kalırım yolamasanda canın sa olsun

Sayfayı Paylaş